На позачерговій конференції Київської міської організації ГО «Союз юристів України» 21 грудня 2016 року Головою обрано Ковальського Віктора Семеновича.

Він є відомим правознавцем, доктором юридичних наук, засновником і президентом першого юридичного видавництва України «Юрінком Інтер» , шеф-редактором  щотижневої газети «Юридичний вісник України».

На громадських засадах виконує  також обов’язки головного редактора наукового фахового журналу «Юридична Україна».

Закінчив у 1977 році Київський державний університет імені Т.Г. Шевченка, має вищу юридичну освіту. Працював у складі правоохоронних органів м. Києва. Має багаторічний досвід наукової та викладацької роботи, вчене звання доцента. На поточний момент здійснює викладацьку діяльність на посаді професора Академії адвокатури, в якій входить до складу спеціалізованої вченої ради. Автор та науковий редактор понад 30 наукових монографій, підручників, навчальних посібників. У 90-х роках за його участі було підготовлено близько 10 проектів законів, що заклали основу державного управління, правоохоронної діяльності, кримінального судочинства тощо в Україні.

Неодноразово відзначався державними, професійними, науковими та громадськими нагородами та відзнаками.

Громадською діяльністю розпочав займатися з 1991 року, виступивши співзасновником ГО «Асоціація «Гражданський мир».

З 1997 р. є членом Союзу юристів України. Останній час очолював Оболонську районну організацію СЮУ, входить до складу Правління Київської міської організації СЮУ.

З 1998 року став членом Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при Міністерстві юстиції України.

Одружений, має чотирьох повнолітніх дітей.